Європейська група регуляторів аудіовізуальних медіапослуг оприлюднила позиційний документ щодо Закону про цифрові послуги

13.10.2020

На порядку денному Європейської Комісії гостро стоїть питання оновлення правил Європейського Союзу щодо регламентування діяльності цифрових платформ, надання цифрових послуг та представлення цифрової продукції шляхом ухвалення нового Закону про цифрові послуги (DSA[1]).

Європейська група регуляторів аудіовізуальних медіапослуг (ERGA[2]) опублікувала позиційний документ щодо DSA, в якому акцентовано увагу на проблематиці регулювання онлайн контенту та діяльності онлайн платформ.

Документ складається з 4 розділів.

 Джерело: офіційний сайт ERGA.

[1] Закон про цифрові послуги (DSA) – Digital Service Act.

[2] ERGA – складається з представників регуляторних органів у сфері медіа 27 країн-членів ЄС і була створена Європейською Комісією в 2014 році як платформа для обміну досвідом та передовою практикою.

[3]Хостинг (hosting) – послуга щодо надання ресурсів для розміщення інформації на сервері, який має постійний доступ до мережі Інтернет.

[4]Директива 2000/31/ЄС Європейського парламенту та Ради «Про деякі аспекти інформаційних послуг, зокрема, електронної комерції, на внутрішньому ринку» від 8 червня 2000 року.