Яскраві художні роботи Дмитра Ляпіна представлено в Національній раді

02.09.2016

У приміщенні Національної ради 2 вересня розміщено виставку художніх творів Дмитра Ляпіна. За словами автора, це аматорські твори, написанні у пошуку «нових виражальних засобів і символіки».

Як розповів художник, перший досвід малювання він отримав у ранньому дитинстві, тоді його захопили магія змішування фарб для отримання кольору та бажання виразити свої емоції барвами і втілити їх у форму. Потім життя внесло свої корективи і мистецтво відступило на другий план, але малярство ніколи не було чужим для Дмитра, адже пензлі і фарби залишилися йому від батька.

Дмитро Ляпін уже мав дві персональні виставки у 2015 році. Цьогоріч вибрані роботи виставлялися на Білоруському тижні мистецтв у Мінську, на Українському тижні мистецтв в Києві, де здобули друге і третє місця в номінаціях експериментальний портрет та пейзаж. Окремі твори були представлені на фестивалі «Арт-наїв – 2016» у Катовіце, Польща.

В Києві постійно проходять персональні виставки, низка робіт належить приватним колекціонерам в Україні та закордоном.

Відсьогодні життєрадісні полотна художника радуватимуть і надихатимуть на оптимізм працівників Національної ради і представників телерадіоінформаційної галузі, які відвідують регуляторний орган.