Яким стане «Телетріумф-2013», залежить від медіа-спільноти

03.12.2012

12-Й «ТЕЛЕТРІУМФ» ВІДБУВСЯ. У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ З ЦЬОГО ПРИВОДУ ОПРИЛЮДНЕНО НИЗКУ СТАТЕЙ І КОМЕНТАРІВ ЩОДО ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ. БІЛЬШІСТЬ ІЗ НИХ МАЄ ВІДВЕРТО КРИТИЧНИЙ ХАРАКТЕР. ЗАУВАЖЕННЯ БУЛИ І ДО ФОРМУВАННЯ НОМІНАЦІЙ, І ДО РОБОТИ ЖУРІ, І ДО ПЕРЕМОЖЦІВ, І ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДУ.

12-й «Телетріумф» відбувся. У засобах масової інформації з цього приводу оприлюднено низку статей і коментарів щодо його проведення. Більшість із них має відверто критичний характер. Зауваження були і до формування номінацій, і до роботи журі, і до переможців, і до організації заходу.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення є співзасновником Національної телевізійної премії. Але цьогорічна участь регуляторного органу в підготовці та проведенні «Телетріумфу» була мінімальною – члени Національної ради навіть не входили до Організаційного комітету.

Загальна оцінка медіа-спільнотою ситуації, що склалася навколо «Телетріумфу-2012», на думку членів Національної ради, свідчить про необхідність невідкладного перегляду підходів до організації Національної телевізійної премії і потребує всебічного обговорення.

Національна рада має свої пропозиції з цього приводу. Усвідомлюючи важливість теми для всієї телевізійної індустрії, національний регулятор найближчого часу ініціюватиме її обговорення та закликає фахівців медіа-ринку приєднатися до цього процесу.