Як медіа комунікувати з військовими та ветеранами – публічне обговорення викликів війни

23.04.2024

24 квітня в інформаційній агенції Укрінформ Національна рада проведе круглий стіл на тему «Медіа і ветерани: як знайти порозуміння і забезпечити підтримку». Захід відбувається в рамках проєкту «Компетентні медіа – демократичне і толерантне суспільство».

Цей проєкт медіарегулятора спрямований на утвердження в суспільстві толерантного ставлення до осіб і окремих груп українського населення, подолання стереотипних уявлень, поглиблення медіаосвіти і медіаграмотності, сприяння розвитку якісної журналістики та виконанню медіа законодавчих вимог.

Дата і місце проведення круглого столу – 24 квітня, з 11:00 до 14:00, агенція Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

В обговоренні візьмуть участь представники суб’єктів у сфері медіа (журналісти, випускові редактори, ньюсмейкери тощо), Міністерства України у справах ветеранів, ветеранських організацій, громадських об’єднань та державних органів, що опікуються правами людини, Офісу Ради Європи в Україні.

Модеруватиме захід голова Національної ради Ольга Герасим’юк.

Своїми думками щодо проблематики поділяться:

  • Руслан Приходько, заступник Міністра у справах ветеранів України;
  • Ілларіон Павлюк, очільник «Армія TV – Військове телебачення України», начальник управління преси та інформації Міністерства оборони України;
  • Каріна Дорошенко, заступниця виконавчого директора Українського ветеранського фонду;
  • Юлія Кіріллова, начальниця навчально-аналітичного відділу Українського ветеранського фонду;
  • Гліб Стрижко, керівник київської філії «Veteran Hub».

Позитивні практики представлять Національна суспільна телерадіокомпанія України, «Starlight Media» і «1+1 media».

Через обмежену кількість місць організатори не можуть забезпечити присутність усіх охочих офлайн, тому запрошуємо приєднатися до обговорення онлайн. Лінк на zoom ми надішлемо зареєстрованим учасникам напередодні події.

Зареєструватися для участі в події можна до 13:00 22 квітня, написавши на електронну адресу сектору роботи з громадськими об’єднаннями, органами співрегулювання та суспільним мовником Національної ради: sectornru@nrada.gov.ua.

Додаткова інформація – за телефонами: (044) 234-97-99, (097) 149-82-66.

Медіа, які бажають висвітлити захід, просимо акредитуватися до 18:00 23 квітня за телефоном 278-75-75 або написавши на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.