Винесено на громадське обговорення проект Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

26.12.2016

 Національна рада 22 грудня ухвалила рішення про винесення на громадське обговорення проекту Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

 Як зазначено в аналізі регуляторного впливу проекту акта, до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» було внесено зміни, що потребують врегулювання їх реалізації в Плані розвитку. Так, Законом України від 06.10.2016 № 1663-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги змінено порядок надання універсальної програмної послуги та її склад. Також потребує змін чинна редакція Плану розвитку з урахуванням стану впровадження суспільного мовлення, зокрема створення публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», впровадження цифрового мовлення, захисту інформаційного простору тощо.

 Термін для громадського обговорення проекту акта – один місяць із дня його оприлюднення.

 Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта можна надсилати на адресу Національної ради: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601, а також електронною поштою nrada@nrada.gov.ua

 Із проектом Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору можна ознайомитися за посиланням.

 Відповідно до частини четвертої статті 21 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» План розвитку переглядається не рідше як один разу на рік за результатами звіту Національної ради. На підставі Плану розвитку Національна рада приймає рішення щодо створення та розвитку каналів мовлення, мереж мовлення та телемереж, які передбачають використання радіочастотного ресурсу України, визначає конкурсні умови й оголошує конкурси на отримання ліцензій на мовлення, визначає умови ліцензій на мовлення, яке реєструється за реєстраційним принципом.