Винесено на громадське обговорення проект Змін до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення

26.08.2016

Національна рада виносить на громадське обговорення проект змін до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення, розроблений регуляторним органом у зв’язку з ухваленням Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою у програмах телерадіоорганізацій».

Зазначеним законодавчим актом передбачено, що у часових проміжках із 07:00 до 14:00 і з 15:00 до 22:00 квота пісень українською мовою в ефірі радіостанцій має становити 35%. Вона впроваджується упродовж трьох років – перший рік після набуття чинності законом цей показник становитиме 25%, другий рік – 30%, третій рік – 35%. Закон набуває чинності через чотири місяці з дати його опублікування – в листопаді цього року.

У зв’язку із  законодавчими змінами Національна рада вносить зміни до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення, які стосуються саме частки пісень державною та іноземними мовами в ефірі радіостанцій, і виносить проект документа на громадське обговорення.

Зауваження і пропозиції можна надсилати на адресу Національної ради: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601, а також на офіційну електронну скриньку nrada@nrada.gov.ua

Термін для громадського обговорення – 1 місяць.

Із проектом Змін до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення можна ознайомитися за посиланням.