Виконавчий комітет ЄПРО повідомив про наступне засідання та привітав Ольгу Герасим’юк з обранням на посаду голови Національної ради

15.05.2020

Голова Європейської платформи регуляторних органів (ЄПРО) Гелена Мандич від імені Виконавчого комітету цієї міжнародної інституції привітала Ольгу Герасим’юк із нещодавнім обранням її на посаду голови Національної ради, а також повідомила, що наступне засідання європейських регуляторів має відбутися в жовтні цього року. Упродовж останніх п’яти років Ольга Герасим’юк постійно представляла українського регулятора медіасфери на засіданнях ЄПРО.

Оскільки регулювання медіасфери нині стоїть перед безпрецедентними викликами, посиленими нинішньою кризою у сфері охорони здоров’я, співпраця між регуляторами з питань телерадіомовлення є ще важливішою, ніж будь-коли. Адже на порядку денному значно активізовано питання потреби пристосувати регулювання до епохи Інтернету та просування культурно різноманітного, сталого і плюралістичного медіасередовища, йдеться в листі Гелени Мандич.

Вона побажала Ользі Герасим’юк успіхів і висловила сподівання на ще більше зміцнення співпраці між Національною радою і європейською платформою.

Весняне засідання ЄПРО через Covid-19 було скасоване. Сьогодні платформа працює, щоб адаптувати зміст і формат питань, які були заплановані до розгляду спільнотою країн ЄПРО на цьому засіданні.

Наступна зустріч країн-членів ЄПРО має відбутися в жовтні в Роттердамі.

Україна є членом Європейської платформи регуляторних органів із 2001 року.