Видано ліцензію на супутникове мовлення телеканалу «ПРАВДА ТУТ»

01.10.2015

1 жовтня Національна рада ухвалила позитивне рішення щодо видачі ліцензії на супутникове мовлення «Інформаційному агентству «ПРАВДАТУТ». Формат нового мовника – інформаційний із фільмопоказом.

Телеканал мовитиме із логотипом «ПРАВДА ТУТ». Програмна концепція передбачає як мінімум 20 год. на добу національного аудіовізуального продукту і не більше ніж 4 год. аудіовізуальної продукції іноземного виробництва. Найчастіше в ефірі телеканалу з’являтимуться інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі – щонайменше 9 годин 32 хвилини і фільми – 3 години. Також передбачено майже три години культурно-мистецьких передач, більше ніж годину – розважальних, близько півгодини  –  науково-просвітницьких і дитячих передач.

Нагадаємо, що відповідно до змін, що були внесені до форми бланка ліцензії, розподіл програмного наповнення в програмній концепції виписано не менше на 65 % загального обсягу мовлення. Строк дії ліцензії – 10 років.

Зазначимо, що компанія вже має ліцензію на кабельне мовлення у містах Вишневому і Боярці, а також с. Софіївській Борщагівці Київської області.