Волинська ОДТРК організувала міжнародну спартакіаду

11.06.2013

Минулої неділі у спортивно-розважальному комплексі «Адреналін-сіті», що в Луцьку, відбулася перша відкрита міжнародна спартакіада працівників радіо і телебачення, присвячена Дню журналіста. Її організаторами стали первинна профспілкова організація Волинської обласної державної телерадіокомпанії, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

За звання кращих змагалися шість команд, чотири з яких представляли господарі: телевізійники, радійники, новинарі та збірна інженерної служби. Ще дві команди презентували гості – телерадіокомпанія «Брест» Республіки Білорусь і Рівненська ОДТРК.

54 медійники демонстрували спортивні вміння у підніманні пудових гир, арм-реслінгу, настільного тенісу, дартсу, перетягуванні линви, бадмінтоні, шахах і шашках, стрільбі з пневматичної зброї. У командах були як чоловіки, так і жінки.

На майданчику для гри в бадмінтон не було рівних сімейному тандему Берманів із Волинської держтелерадіокомпанії. Рівненчани стали кращими у підніманні гир. Із пневматичної зброї найкраще стріляла волинський звукорежисер Валентина Куксо, а серед чоловіків найвлучнішим був Андрій Роль із Білорусі.

Представник Національної ради у Волинській області Степан Родич, який є на обліку в первинній журналістській організації Волинської ОДТРК, посів третє місце в змаганнях з настільного тенісу в особистому заліку.

У командному заліку перші три призові місця дісталися господарям – Волинській обласній державній телерадіокомпанії. Гості з Рівного та Білорусі у переможну трійку не увійшли. Однак враження від спортивного свята у них лишилися тільки позитивні.

Наступного року організатори обіцяють розширити географію учасників.