Володимир Манжосов: «Завтра буде оголошено конкурс на мовлення в 4-х цифрових мультиплексах»

19.09.2011

14 квітня 2011 року Національна рада планує провести засідання, під час якого буде оголошено конкурс на мовлення в загальнонаціональній цифровій мережі в стандарті DVB-T2 (MPEG-4) у складі цифрових загальнонаціональних каналів мовлення МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5, про це заявив голова Національної ради Володимир Манжосов на брифінгу Національної ради, що відбувся по закінченні засідання регуляторного органу 13 квітня.

Він пояснив, що «Національна рада давно заявляла, що має твердий намір разом з провайдером програмної послуги до кінця цього року запустити цифрове телемовлення в Україні, однак мусила чекати затвердження Методики розрахунку ліцензійного збору».

Оскільки сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив підготовлену Національною радою в 2010 році Методику, проведення конкурсу стало можливим.

Телерадіоорганізації зможуть подавати заяви на отримання ліцензій у 28 програмах для загальнонаціональних мовників і 4 програмах для регіональних.

Довідково: Конкурс на отримання ліцензії оголошується Національною радою. Повідомлення про проведення конкурсу публікується в засобах масової інформації, перелік яких визначається Національною радою, не пізніше ніж за 60 днів до закінчення терміну подачі заяв на видачу ліцензії. (ч. 4 ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»).