Внесено зміни до плану проведення виїзних перевірок ліцензіатів на ІІІ квартал 2021 року та затверджено план на ІV квартал

02.09.2021

Національна рада на засіданні 2 вересня ухвалила низку рішень щодо Планів проведення виїзних перевірок телерадіоорганізацій України.

Зокрема, внесено зміни до Плану проведення виїзних перевірок телерадіоорганізацій на третій квартал цього року, затвердженого рішенням Національної ради від 10 червня 2021 року № 742.

Із Плану проведення виїзних перевірок телерадіоорганізацій на третій квартал 2021 року вилучено пункти 1-5, 7, 8, 10-12, 18-21, 27, 29, 30, 33-37, 40-42. Такі зміни до цього нормативного документа регулятор вніс, зважаючи на обмежувальні протиепідемічні заходи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Також члени Національної ради згідно зі статтею 13 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» затвердили План проведення планових виїзних перевірок телерадіоорганізацій України на четвертий квартал цього року.

Перевірки стосуватимуться тих ліцензіатів, у яких минає рік діяльності після отримання ліцензії або ж незабаром завершується термін їх дії.

Із Планом проведення перевірок можна ознайомитися на сайті Національної ради у розділі «Перевірки».