Вітання з новорічними і Різдвяними святами

29.12.2018

В

Шановні друзі!

Новий рік стоїть на порозі, хочеться вірити, що він несе нам нові перемоги і здобутки. Озираючись на події минулих літ, хочеться відзначити ті досягнення медіа-галузі, які нам з вами вдалося реалізувати разом.

Отже, наш телерадіопростір нарешті набуває чітких національних рис, і це найбільша спільна перемога.

Українська мова звучить в ефірі радіостанцій і телеканалів, більше половини пісень лунають українською. Вітчизняні гурти і музиканти отримали доступ до провідних музичних станцій, а водночас і можливість удосконалювати свою майстерність.

Наші глядачі нарешті можуть дивитися національні телефільми і серіали, які поступово витісняють з екранів російський продукт.

За багато років маємо позитивну динаміку зростання місцевого FM-мовлення та цифрового радіо, яке приходить на зміну зруйнованих проводових мереж.

Україна, як і більшість європейських країн, переходить на цифрові стандарти мовлення, що забезпечує для глядача значно кращу якість доступу до телевізійних програм.

Разом ми намагаємося протистояти потужній пропаганді країни-агресора та будувати вітчизняну інформаційну галузь таким чином, аби вона відповідала найвищим стандартам демократичних ЗМІ.

Чи все вдається? – риторичне запитання. Однак у багатьох питаннях ми спільники і прагнемо, щоби український телерадіопростір був чесним і якісним.

Тому бажаємо всім у 2019 році досягати запланованих цілей, втілювати в життя найсміливіші проекти, дарувати глядачам і слухачам більше позитивних емоцій, робити все, аби наша країна стала успішною.

З Новим роком і Різдвом Христовим!