Вітання Національної ради з Новорічними і Різдвяними святами

30.12.2020

Шановні колеги!

Такий складний і непередбачуваний 2020-й іде від нас, забираючи життєві негаразди і випробування, даруючи надію на кращі часи!

Для багатьох із нас і для нашої телерадіоінформаційної сфери він також був роком викликів, роком вимушених трансформацій і переосмислення. І вже сьогодні можна впевнено сказати, що наша галузь справилася з більшістю проблем, пов’язаних із карантинними заходами, та випрацювала необхідні алгоритми.

Ми вітаємо колективи мовників, які за цей час навчилися працювати в нових умовах, досягли успіхів і реалізували чимало креативних ідей!

Сподіваємося, що в Новому році всі успіхи помножаться, а нові завдання стануть цікавішими, оптимістичнішими, щоби український телевізійний і радіоефір ставав не лише інформаційно насиченим, а й ерудованим, сповненим  новими ідеями та проєктами у сфері культури, музики, спорту, кінематографії,  здорового способу життя!

Всім ліцензіатам Національної ради бажаємо натхнення і звершення найсміливіших планів. Нехай віра в добро, у казку, у щасливе майбутнє нашої країни завжди лишаються з нами.

З Новим 2021 роком і Різдвяними святами!