Вінницькі ЗМІ поінформовані про можливість участі в програмі «Мовлення громад»

31.05.2016

Представник Національної ради у Вінницькій області Вадим Мазурик під час зустрічі голови Вінницької ОДА Валерія Коровія з керівниками комунальних засобів масової інформації області представив програму «Мовлення громад» на основі малопотужного ФМ-мовлення, ініціатором якої є Національна рада.

Передбачається впровадження малопотужних передавачів у діапазоні 87,5-108 МГц для забезпечення невеликих населених пунктів програмами суспільного та місцевого радіомовлення, що сприятиме кращому інформуванню населення та його оповіщенню у разі стихійного лиха чи надзвичайних ситуацій.

Матеріали щодо можливої участі в цій програмі розіслані в усі райони Вінницької області для вивчення та практичного використання.

Нагадуємо, що при Національній раді створено міжвідомчу робочу групу з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області, на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, в рамках якої опрацьовуються також питання про мовлення громад.

Мовники регіонів, де на цей час немає державного радіомовлення і під загрозою зникнення перебуває проводове радіо, можуть звертатися до Національної ради із заявами про прорахунок FM-частот для передавачів малої потужності. Зі зразком заяви та переліком документів можна ознайомитися за посиланням.