Віднедавна учні Закарпаття мають змогу позмагатися у вікторині для інтелектуалів

02.12.2011

«Знаю все» – телевізійна інтелектуальна гра-вікторина, створена телерадіокомпанією «М-студіо» за сприяння Закарпатського обласного управління освіти, у листопаді з`явилася в ефірі цього популярного телеканалу. Її завдання – підвищити інтелектуальний рівень підлітків, продемонструвавши водночас рівень знань учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, їх ерудицію, вміння працювати в команді.

Зйомки цього великого проекту проводяться щотижня. Над ним працює повний технічний склад телерадіокомпанії: режисери, оператори, освітлювачі, звукорежисери. На зйомках задіяні 8 телекамер, працює телевізійний кран. Для зйомок проекту облаштовано спеціальний знімальний майданчик у Мукачівському кіноконцертному залі «Перемога».

Участь у телегрі беруть школярі 52 команд з усіх районів області. Історія краю, культура, спорт, релігія, дитячий світ, етнос народів, мистецтво, музика, загальна ерудиція тощо – ось тематика питань, складених відповідно до програмних вимог. Хоч вони не виходять за межі шкільної програми, однак вимагають знань та всебічного інтелектуального розвитку підлітків.

Вікторина «Знаю все» виходить в ефір на каналах «М-студіо» щосуботи о 18.00 з повтором щонеділі об 11.00. Її тривалість – 1 год. 30 хв. Гру можна переглядати під час трансляції в телевізійних мережах, а також в онлайн-трансляції на сайтах телерадіокомпанії та Закарпатської обласної ради.

Незважаючи на те, що проект з`явився в ефірі порівняно недавно, він уже має чимало прихильників. Деякі школи розпочали організовувати у себе такі ж турніри, керівництво цих навчальних закладів звертається з проханням включити їхні команди до програм наступного сезону.

Перша закарпатська інтелектуальна телевізійна гра «Знаю все» у жанровому розподілі програмної концепції ТРК «Мукачево «М-студіо» належатиме до дитячо-юнацьких та пізнавальних програм і суттєво збільшить обсяг дитячого мовлення цієї компанії.

Проект транслюватиметься в ефірі аж до завершення навчального року, тобто до травня. Надалі мукачівські телевізійники сподіваються удосконалити вікторину, розширити географію та збільшити кількість учасників телезмагань і продовжити проект, який вже здобув популярність серед глядацької аудиторії закарпатського краю.