„Відікон” започатковує цикл програм, присвячених народним традиціям

19.09.2011

ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ВІДІКОН» Є ОРГАНІЗАТОРОМ НАЙРІЗНОМАНІТНІШИХ ТВОРЧИХ ПРОЕКТІВ У СУМСЬКОМУ РЕГІОНІ. РОЗВАЖАЛЬНІ АРТ-ПРОЕКТИ НА ТЕЛЕКАНАЛІ МАЮТЬ ЦИКЛІЧНІ ВИХОДИ. СЕРЕД НИХ – ПІСЕННІ ФЕСТИВАЛІ, МИСТЕЦЬКІ АКЦІЇ, ТЕАТРАЛЬНІ ВИДОВИЩА, БЕНЕФІСИ ВІДОМИХ ДІЯЧІВ КУЛЬТУРИ.

Телерадіокомпанія «Відікон» є організатором найрізноманітніших творчих проектів у Сумському регіоні. Розважальні арт-проекти на телеканалі мають циклічні виходи. Серед них – пісенні фестивалі, мистецькі акції, театральні видовища, бенефіси відомих діячів культури.

Нині компанія розпочала реалізацію чергового проекту «Таїна народних традицій», в основі якого – ознайомлення глядачів з народними ремеслами, що існують на території Сумщини з прадавніх часів, зокрема, ткацтвом, вишивкою, гончарством. Мета нового фестивалю – збереження народних традицій та популяризація їх серед молоді.

У найближчих планах творчого колективу – проведення в ефірі регіонального етнографічного фестивалю «Срібна колта», в якому візьмуть участь районні та сільські колективи художньої самодіяльності.

„Варто зазначити, що майже за 20-річний період свого існування «Відікон» став найпотужнішою ефірною організацією в регіоні за своїм програмним наповненням, технічним потенціалом і територією покриття. Зараз його передачі мають змогу дивитися понад 80 відсотків населення області”, – зазначає представник Національної ради в Сумській області Микола Таранюк.