Відбувся фінальний блок медіатренінгів у рамках проєкту «Media Change Ukraine»

05.08.2020

3 серпня у рамках проєкту «Media Change Ukraine» відбувся ще один тренінг для медіафахівців, на цьому другий етап проєкту завершено. Втім організатори обіцяють незабаром анонсувати  його наступний етап. Ініціативу реалізовує член Національної ради Максим Онопрієнко.
 
Яскравим завершенням курсу медіатренінгів став вебінар, який провів Валерій Примост, креативний продюсер документальних фільмів і реаліті-шоу, письменник і сторітеллер.

Валерій Примост був креативним директором телеканалу «1+1» та кількох міжнародних рекламних агенцій, керував розробкою рекламних кампаній для відомих брендів. Крім того, він є  автором вісьмох книг, сценаристом телевізійних серіалів і фільмів, а також створив оригінальний цикл лекцій про сторітелінг.
 
Під час тренінгу спікер розповів про взаємодію ЗМІ та сторітелінгу, інструменти роботи з аудиторіями, як сторітелінг впливає на людей та формує нові цінності.

Ось кілька важливих його цитат з вебінару:

«Те, як ми живемо, успішні ми чи ні, залежить від того, які сторіз живуть у наших головах. Якщо ми самі творимо ці сторіз – ми самі господарі нашого життя. Якщо ні – нашим життям керують інші. Це стосується як окремих людей, так і цілих народів».

«Журналістика – важливіша частина правди!»

«Для регіональних ЗМІ мета сторітеллінгу – перетворитись із засобу розповсюдження новин на ефективний інструмент керування громадською думкою».

«Час вирушати в путь! У Бога немає інших рук, окрім ваших!»

На прохання учасників запис вебінару розміщено на ютуб-каналі «Media Change Ukraine».

Про продовження проєкту організатори пообіцяли інформувати на сторінках ініціативи в соцмережах, а також на сайті Національної ради.