Відбулося засідання Громадської ради при Національній раді

19.09.2011

22 липня ц. р. о 10:00 відбулося чергове засідання Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. На ньому були присутні голова правління Громадської ради Тарас Шевченко, секретар правління Ольга Большакова та члени Громадської ради Валерій Іванов, Катерина Котенко, Катерина М’ясникова, Андрій Соломаха, Василь Самохвалов, Галина Танчак. Також у засіданні взяли участь заступник голови Національної ради Лариса Мудрак та член Національної ради Ірина Опілат.
Під час засідання було обговорено проекти законів про внесення змін до Закону України „Про телебачення і радіомовлення” в частині застосування санкцій за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення та окремих норм Закону України „Про рекламу”.
По закінченні засідання відбувся круглий стіл, ініційований Громадською радою, на тему впровадження в Україні суспільного телерадіомовлення. Під час заходу обговорювалися питання програмної концепції Суспільного мовлення, джерел фінансування та бази створення.