Відбулося урочисте відкриття П’ятого міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко»

26.09.2013

Голова оргкомітету фестивалю, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у середу 25 вересня 2013 року дав старт П’ятому міжнародному дитячому телевізійному фестивалю «Дитятко». На церемонії відкриття, що проходила у Палаці студентів Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого», взяли участь голова облдержадміністрації Михайло Добкін, заступники голови облради Олена Олешко і Людмила Давидова, голова журі фестивалю Марина Ланда, члени журі, автори конкурсних робіт.

У вітальному слові президент фестивалю Сергій Чернов зазначив, що цьогоріч в оргкомітет конкурсу надійшли заявки від понад ста учасників, які представили майже три сотні робіт. А всього за п’ять років учасниками фінальної частини фестивалю стали майже 400 осіб, загальна кількість робіт перевищила тисячу.

«Упевнений, для тих, хто вже не вперше з нами, П’ятий фестиваль «Дитятко» запам’ятається так само, як і попередні, а з тими, з ким ми зустрічаємося вперше, надовго станемо добрими друзями. І всі, хто взяв участь в цьому телефестивалі, заберуть із собою найкращі й найтепліші (незважаючи на погоду) враження від проведених днів на Харківщині», – сказав Сергій Чернов і побажав усім учасникам цікавої й успішної роботи, незабутніх зустрічей зі старими та новими друзями, творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Перед учасниками й гостями фестивалю виступили лауреати міжнародних пісенних, танцювальних і спортивних конкурсів.