Відбулося перше засідання новообраної Громадської ради при Національній раді

19.09.2011

Сьогодні, 6 жовтня, відбулося перше організаційне засідання новообраного складу Громадської ради при Національній раді – колегіального консультативно-дорадчого органу, що створює ефективні організаційні та правові умови реалізації конституційного права громадян України на участь в управлінні державними справами.

На ньому були присутні Олексій Безгін, Олександр Глущенко, Олена Зеленська, Тетяна Котюжинська, Олександр Макарський, Павло Моісеєв, Оксана Приходько, Анжеліка Рудницька, Василь Самохвалов, Андрій Соломаха, Олег Фіалко. Також у засіданні взяли участь заступник голови Національної ради Лариса Мудрак та члени Національної ради Ірина Опілат і Євген Баранов.

Через відрядження не змогли взяти участь у засіданні Громадської ради Валерій Іванов і Тарас Шевченко, Інститут медіа права, що є колективним членом Громадської ради, представляв Ігор Розкладай.

Лариса Мудрак привітала новообраний склад Громадської ради: „Ваша активність надасть нам можливість зрозуміти найголовніші потреби. У нас є велика надія на вас. Тому що без громадської активності на сьогоднішньому етапі буде надзвичайно важко робити добрі справи”, – зазначила вона.

Заступник голови Національної ради висловила сподівання, що громадський осередок при Національній раді працюватиме системно і не буде великих пауз у комунікації. Також вона окреслила коло проблемних питань, які потребують першочергового вирішення: дитяче мовлення; суспільне телебачення; зміни до законодавства (внесені і які потрібно внести); Методика нарахування ліцензійних зборів; регулювання питання інтерактивних ігор тощо.

Під час засідання було обговорено організаційні питання та обрано склад правління Громадської ради, до якого увійшли Тетяна Котюжинська, Павло Моісеєв і Тарас Шевченко.
Наступне засідання Громадська рада планує провести 28 жовтня о 16:00.