Відбулося чергове засідання Комісії з питань відновлення мовлення в зоні АТО та на територію Криму

10.11.2016

9 листопада під час чергового засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення було обговорено питання будівництва комунікаційної інфраструктури, організації цифрового, середньохвильового та ФМ-мовлення на території проведення АТО й на Автономну Республіку Крим тощо. Від Національної ради в роботі Комісії взяли участь Сергій Костинський і Олександр Ільяшенко.


Під час засідання було повідомлено, що на завершальному етапі перебуває будівництво вежі на горі Карачун. Упродовж найближчих тижнів буде завершений монтаж обладнання на збудованій вежі.


Також члени Комісії розглянули питання, пов’язані з будівництвом нових веж у м. Покровському Донецької області та біля селища Чонгар Херсонської області.


Комісія готується до розширення малопотужного ФМ-мовлення на лінії розмежування та територіях розташування військових частин. Нагадаємо, 8 листопада Національна рада надала дозволи на тимчасове мовлення на трьох КПВВ: Зайцеве (перенесений до Майорська), Новотроїцьке Донецької області і Станиця Луганська Луганської області.


Комісія торкнулася й проблемних питань розвитку цифрового мовлення. Наразі готуються рекомендації щодо покриття цифровим сигналом «білих плям» у зоні АТО та на півдні Херсонської області.


Як відомо, до складу Комісії входять представники Національної ради, Міністерства інформаційної політики, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерства оборони, СБУ, Українського державного центру радіочастот, Концерну РРТ, Національної телекомпанії України тощо.