Відбулося чергове засідання Громадської ради, що діє при Національній раді

13.05.2017

Члени дорадчого органу на своєму черговому засіданні 12 травня обговорили з головою Національної ради Юрієм Артеменком найбільш актуальні питання, які стоять на порядку денному діяльності регулятора.

 Зокрема йшлося про проведення конкурсів на частоти, про моніторинги дотримання мовниками Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, про впровадження цифрового телебачення й радіо, розподіл повноважень членів Національної ради тощо. Юрій Артеменко запропонував членам Громадської ради приєднуватися до виїзних нарад регулятора до обласних центрів із метою вивчення регіональних проблем медійного ринку та ознайомлення обласних представників медіагалузі з тенденціями телерадіоінформаційної сфери та новими викликами, що постають на цьому етапі розвитку суспільства.

 Члени Громадської ради обговорили зміни до плану діяльності. Так, було запропоновано включити до нього питання про наглядову діяльність Національної ради, пропозиції щодо можливості створення електронних кабінетів для ліцензіатів, відстеження результатів громадського обговорення проекту критеріїв нанесення дітям і підліткам шкоди при наданні аудіовізуальних послуг.

Також для більшої результативності діяльності дорадчого органу до плану роботи внесено пункт про щоквартальні зустрічі з членами Національної ради для обговорення запропонованих Громадською радою ініціатив та ухвалених рішень.

 Також  було розглянуто проект рішення, запропонований членом Громадської ради Любов’ю Найдьоновою, про заходи щодо захисту інтересів дітей та підлітків під час надання аудіовізуальних послуг. Оскільки не всі члени Громадської ради ознайомилися із цим проектом, було вирішено винести його на електронне доопрацюватння та голосування.

У засіданні взяли участь О.Большакова,  О.Волошенюк, О.Глущенко, К.Гріцак, Н.Клітна, Н.Колесникова, Л.Найдьонова,  О.Федієнко та двоє представників Інституту масової інфорації – Р.Головенко і М.Ратушний.