Відбулася зустріч із представниками корейської делегації

20.09.2016

ЮРІЙ АРТЕМЕНКО ПОДЯКУВАВ ПАНУ ПОСЛУ, А ТАКОЖ RAPA ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТРЕНІНГІВ З ПИТАНЬ РАДІОЧАСТОТНОГО РЕСУРСУ ТА ГЛОБАЛЬНОГО МОВЛЕННЯ, В ЯКИХ БРАЛИ УЧАСТЬ ПРАЦІВНИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ. ВІН ТАКОЖ ПОІНФОРМУВАВ КОРЕЙСЬКУ СТОРОНУ ПРО ПЛАНИ ВІТЧИЗНЯНИХ КІНОВИРОБНИКІВ НАЛАГОДИТИ ТІСНІШІ КОНТАКТИ З КОРЕЙСЬКИМИ ТЕЛЕКАНАЛАМИ І СТВОРЮВАТИ СПІЛЬНИЙ АУДІОВІЗУАЛЬНИЙ КОНТЕНТ.

20 вересня в Національній раді відбулася зустріч із корейською делегацією. У ній взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, директор планування навчальних програм RAPA (Корейської асоціації з питань сприяння радіо) Джонг-Ву Чанг, менеджер RAPA Сеунг-Хванг Кім і представники Асоціації кабельного телебачення Кореї. Українську сторону представляли голова Національної ради Юрій Артеменко, член Національної ради Олександр Ільяшенко, керівник апарату Володимир Пащук, а також деякі керівники структурних підрозділів регуляторного органу.

Учасники зустрічі поділилися враженнями про круглий стіл, проведений у рамках «KIEV MEDIA WEEK 2016» на тему «Україна та Корея: можливості співпраці в медіа-сфері». Сторони залишися задоволеними проведеним заходом і висловили позитивну оцінку можливості розвитку подальшої співпраці обох країн у галузі телебачення.

Юрій Артеменко подякував пану Послу, а також RAPA за організацію тренінгів з питань радіочастотного ресурсу та глобального мовлення, в яких брали участь працівники Національної ради. Він також поінформував корейську сторону про плани вітчизняних кіновиробників налагодити тісніші контакти з корейськими телеканалами і створювати спільний аудіовізуальний контент. Сторони домовилися про співпрацю в організації відповідних переговорів.

За словами пана Посла, йому було приємно дізнатися, що український медіа-бізнес зацікавлений у розвитку корейських форматів. На його переконання, міцна дружба обох країн матиме своїм хорошим наслідком створення оригінальних сучасних проектів. Також пан Лі Янг Гу зауважив, що Південна Корея, як і Україна, пережила не одну кризу, однак кожна криза приносить позитивний ефект. Україна має низку переваг, які можуть бути вдало використані, а для цього необхідно більше популяризувати й рекламувати Україну серед корейських бізнесменів.

Гостей із Південної Кореї також ознайомили з буднями Національної ради, провівши екскурсію приміщенням.

Сьогодні вранці під час круглого столу Юрій Артеменко вручив Почесні грамоти Національної ради Лі Янг Гу, Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Корея в Україні, Йонг-Ву Джонгу, директору планування навчальних програм Корейської асоціації з питань сприяння радіо, і колективу цієї асоціації за вагомий внесок у зміцнення професійного потенціалу України у сфері медіа.