Відбулася зустріч із Послом Індії в Україні

26.12.2016

26 грудня у Національній раді відбулася зустріч із Послом Індії Маноджем Кумаром Бхарті. В обговоренні питання розвитку співпраці між Україно та Індією взяли участь голова Національної ради Юрій Артеменко, член Національної ради Валентин Коваль, а також співзасновник FILM.UA Group Сергій Созановський. 

Пан Бхарті розповів про можливості і потенціал своєї країни, зокрема у сфері  медіа та виробництва кіно- і телепродукції. Його особливий інтерес – сприяти налагодженню двосторонніх зв’язків між кіновиробниками Індії та України. За словами пана Посла, щороку в Індії знімають близько 2 тисяч фільмів, що більше ніж у Голівуді, при чому 15-ма мовами. Усе кіновиробництво є приватним. Налагодження співпраці з Україною в медійній галузі сприятиме передусім туристичній привабливості України, оскільки індійці люблять і мають змогу подорожувати, вважає Манодж Кумар Бхарті.

Індійська сторона висловила пропозицію організувати візит української делегації до Індії для знайомства з виробниками, продюсерами, дистриб’юторами кінопродукції тощо. Докладне  знайомство з галуззю на місці дасть змогу напрацювати перші кроки співробітництва для бізнесу обох країн.

Голова Національної ради Юрій Артеменко подякував за запрошення й сказав про те, що Україна зацікавлена у пошуку нових бізнес-партнерів та інвестицій. Він також сприятиме домовленостям для організації візиту українських кіно- і телевиробників до Індії.