Відбудеться семінар

19.09.2011

ПРОЕКТ РАДИ ЄВРОПИ „СПРИЯННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ В УКРАЇНСЬКОМУ МЕДІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ” СПІЛЬНО ІЗ НАЦІОНАЛЬНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ ТА ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ „ІНСТИТУТ МЕДІА ПРАВА” ЗАПРОШУЄ ВАС ДО УЧАСТІ В ЕКСПЕРТНОМУ СЕМІНАРІ

Шановні колеги!

Проект Ради Європи „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” спільно із Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та громадською організацією „Інститут Медіа Права” запрошує Вас до участі в експертному семінарі:

КРАЩІ ПРАКТИКИ У РЕГУЛЮВАННІ РЕТРАНСЛЯЦІЇ ІНОЗЕМНИХ КАНАЛІВ У КАБЕЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

який відбудеться 2 березня ц. р., у понеділок, в Малій залі Президії Академії наук України (2-й поверх) за адресою вул. Володимирська, 55.

Для обговорення пропонуються такі питання:

▪ європейські стандарти та українська нормативно-правова база щодо ретрансляції іноземних каналів;

▪ проблеми регулювання транскордонної ретрансляції іноземних каналів в умовах українського медійного ринку;

▪ адаптація до положень Європейської конвенції про транскордонне телебачення та ін.

У семінарі візьмуть участь експерти Ради Європи Андріс Меллакаулс (Латвія), Жан-Лука Марселла (Швейцарія), Ад ван Лун (Нідерланди), члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Національної комісії з питань свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України, представники галузевих об’єднань кабельних операторів та громадських організацій, мовники, медіа-експерти.

Реєстрація учасників почнеться о 9:30.

Семінар триватиме з 10:00 до 17:00.

За додатковою інформацією звертайтеся до громадської організації „Інститут Медіа Права” за телефоном 284 6164, а також за електронною поштою info@medialaw.kiev.ua.

Прес-служба Національної ради