Від громадських організацій, що діють у сфері фізичного виховання та спорту, членом Наглядової ради НСТУ обрано Валентина Щербачова

16.10.2020

16 жовтня на конференції за участі представників громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері фізичного виховання та спорту, членом Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України обрано Валентина Щербачова.

Відкриваючи конференцію, член Національної ради Тетяна Руденко зауважила на тому, що реформа суспільного мовлення є справді  вдалим перетворенням. За суспільним мовником приємно спостерігати, адже ми бачимо, як він постійно змінюється.  «Суспільне мовлення адаптується до соціальних потреб і вимог, є прикладом для багатьох вітчизняних каналів. Різноманітні соціальні опитування свідчать про те, що українці довіряють інформаційному мовленню суспільного, і для них воно є справді джерелом  достовірної інформації», – сказала вона.

Учасників конференції привітав секретар Наглядової ради АТ «НСТУ» Вадим Міський. Він сказав про значущість цього органу і нагадав про його повноваження, передбачені законом. «Це достатньо обмежений і регламентований вплив, але він все таки може мати значний ефект на роботу мовника», – висловився він. Також Вадим Міський перелічив обмеження щодо посад, на яких не можуть працювати члени Наглядової ради НСТУ.

За підсумками таємного рейтингового голосування Валентин Щербачов набрав 24 бали. Загалом на цю посаду було висунено два кандидати. Однак представник Анатолія Шевченка повідомив про те, що той знімає свою кандидатуру, оскільки через значну зайнятість не зможе повноцінно виконувати обов’язки члена Наглядової ради НСТУ.

Нагадаємо, попередній член Наглядової ради НСТУ, який представляв сферу фізичного виховання та спорту, Володимир Бринзак склав свої повноваження за власним бажанням наприкінці минулого року.

Сьогодні пообіді відбудеться ще одна конференція громадських об’єднань та асоціацій, на якій обиратимуть члена Наглядової ради у сфері місцевого самоврядування.

Конференції з обрання членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України відбуваються за підтримки спільного проєкту ЄС та РЄ «Європейський Союз та Рада Європа працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні».