В Україні з’явиться супутниковий освітній телеканал «Репетитор ТБ»

10.03.2016

ТОВ «Євромедіа Україна» (логотип «Репетитор ТБ») отримало ліцензію на супутникове мовлення. Відповідне рішення ухвалила Національна рада під час засідання 10 березня.

Телеканал «Репетитор ТБ» мовитиме на супутнику «ASTRA-4А» цілодобово. Формат каналу заявлено як просвітницько-культурологічний із фільмопоказом.

«Канал має концепцію та філософію, яка допоможе у доступний спосіб у будь-який час отримати додаткові знання для дітей та молоді в частині загальноосвітньої шкільної та дошкільної програми. Ефір планується наповнювати науково-популярними, просвітницькими програмами та фільмами, які зацікавлять більш дорослу аудиторію, студентів і молодь, – зазначив директор «Євромедіа Україна» Юрій Біловус під час представлення презентації про телеканал.

На запитання першого заступника голови Національної ради Ольги Герасим’юк щодо матеріалів, які стануть основою для контенту каналу, пан Біловус повідомив, що «це буде шкільна програма, дошкільна програма, розроблена за допомогою психологів і фахівців по роботі з дітьми. Ми формуємо команду, яка буде розробляти, знімати, виготовляти».

Наповнювати «Репетитор ТБ» планується як програмами власного виробництва українською та англійською мовами, так і іноземним аудіовізуальним продуктом, якого відповідно до програмної концепції мовлення перебачено 40%. Телеканал планує розпочати мовлення у ІІІ кварталі цього року.

Нагадаємо, що в грудні 2015 року Національна рада видала ТОВ «Євромедіа Україна» ліцензію на супутникове мовлення з логотипом «Історія ЕМ».