В Одесі може з’явитися новий потужний цифровий провайдер

21.05.2015

Національна рада залишила без розгляду заяву ДП «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги (DVB-T2 (MPEG-4), проте планує вивчити потенціал компанії та розглянути згодом це питання більш ґрунтовно.

На рішення регулятора вплинула відсутність висновків УДЦР, а також той факт, що Національна рада не оголошувала прийому пропозицій із розбудови цифрової багатоканальної телемережі в місті Одесі.

Члени Національної ради пояснили своє рішення ще й тим, що восени Союзом електрозв’язку буде переглядатися частотне планування. Однак сам факт, що в Одесі вже фактично збудована локальна мережа багатоканального цифрового мовлення, є надзвичайно позитивним.

За словами директора ДП «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» Валерія Волкова, компанія має 22 передавачі. Для порівняння – провайдер програмної послуги ТОВ «Зеонбуд» має їх в Одесі лише 9. Зрозуміло, що в разі отримання компанією відповідних дозволів, покриття території Одеси цифровим сигналом може збільшитися в кілька разів, що дозволить якнайповніше забезпечити інформаційні потреби місцевих глядачів.