В ефірі «Русского радио» звучатиме тільки національний аудіовізуальний продукт

10.11.2011

Національна рада на засіданні 9 листопада 2011 року переоформила ТОВ «Телерадіоорганізація «Русское радио – Україна» три загальнонаціональні ліцензії на ефірне радіомовлення у зв’язку зі зміною програмної концепції, складу редакційної ради та уточненням території розповсюдження програм у кількох містах.

У програмній концепції частка національного аудіовізуального продукту становитиме 100%, натомість продукції іноземного виробництва у ліцензії компанії не зазначено взагалі. Програм власного виробництва буде 15 годин на добу, 62,5%.

Щодо жанрового розподілу програмного наповнення, то в ефірі зменшиться обсяг інформаційно-аналітичних і публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких передач. Водночас дещо збільшиться обсяг розважальних і музичних передач. Формат мовлення – розважально-інформаційний.

Зі складу редакційної ради вибула Ганна Свиридович, на її місце прийшов Володимир Гончаревський, окрім нього до редакційної ради входять: Сергій КузінМаксим ПавленкоІрина Нестерова.

Керівник телерадіоорганізації Сергій Кузін, що раніше офіційно проживав у Мінській області Білорусії, тепер переїхав до Києва.

Окрім цього, уточнено територію розповсюдження програм у Прилуках, Донецьку, Ялті, Сумах, Дніпропетровську, Одесі та Черкасах.

Загалом ТОВ «Русское радио» має 3 ліцензії на ефірне радіомовлення з використанням 36 радіочастот.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada