Уточнюються контактні дані телерадіоорганізацій

19.09.2011

НАЦІОНАЛЬНА РАДА ПРОТЯГОМ ОСТАННЬОГО ЧАСУ ЗДІЙСНЮЄ БАГАТО ВНУТРІШНЬОЇ ЕКСПЕРТНОЇ РОБОТИ, АНАЛІЗУЄ ДІЯЛЬНІСТЬ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ, ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ В ОБЛАСТЯХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ СЕКРЕТАРІАТІВ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ТА ПОЛІПШЕННЯ РОБОТИ ЦЬОГО РЕГУЛЯТОРНОГО ОРГАНУ В МАЙБУТНЬОМУ.

Національна рада протягом останнього часу здійснює багато внутрішньої експертної роботи, аналізує діяльність структурних підрозділів, представників Національної ради в областях та регіональних секретаріатів для оптимізації та поліпшення роботи цього регуляторного органу в майбутньому.

Особливу увагу приділено оновленню бази контактних даних щодо всіх суб’єктів інформаційної діяльності. З матеріалів, що підготували представники Національної ради в областях, можна зробити висновки, що не всі телерадіоорганізації та провайдери програмної послуги сумлінно дотримуються норм профільного закону. Адже ст. 35 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” чітко вимагає в разі зміни статусу і умов діяльності ліцензіата та при намірах змінити організаційні чи технічні характеристики мовлення подання ліцензіатом протягом 10 робочих днів заяви до Національної ради про переоформлення ліцензії.

З уточнених даних, поданих представниками Національної ради в областях, можна дізнатися про змінені адреси телерадіоорганізацій, номери телефонів, нові прізвища керівників та інше. Часом можна навіть довідатися, що певні місцеві організації припинили своє існування і не ведуть мовлення.

Нині зафіксовані зміни звіряються з даними Державного реєстру телерадіоорганізацій, висновки про виявлені неточності будуть зроблені пізніше. Оновлені контактні дані всіх суб’єктів інформаційної діяльності, телерадіоорганізацій, провайдерів програмної послуги будуть внесені до Державного реєстру, що розміщений на сайті Національної ради, і ними зможуть скористатися всі бажаючі.

Керівникам телерадіоорганізацій та провайдерам програмної послуги нагадуємо про необхідність у разі зміни контактних даних повідомляти про це Національну раду.

Прес-служба Національної ради