Українську медіаюристку обрано членкинею Експертного комітету щодо мови ненависті CDMSI

05.12.2019

5 грудня на 17-му засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMSI) розглядалося питання про обрання членів Експертного комітету щодо мови ненависті, за створення якого було проголосовано на пленарному засіданні Керівного комітету 3 грудня. За пропозицією першого заступника голови Національної ради Ольги Герасим’юк, яка бере участь у засіданні, до складу експертного комітету було введено представника України – Антоніну Черевко.

Голосування за входження української медіаюристки до складу експертного комітету свідчить про підтримку України європейськими колегами.

Антоніна Черевко є членом Незалежної медійної ради, а також регіональним радником з питань Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії та радником із питань політики і правових реформ Міжнародної громадської організації «Міжнародна медіапідтримка». Вона працює у напрямах захисту прав людини (у тому числі свободи вираження і доступу до інформації), верховенства права, регіональних політик і гібридних загроз, міжнародного розвитку, аналізу політики, управління проектами, оцінки потреб і ризиків.

17-те засідання Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства триває у Страсбурзі (Франція) з 3 по 5 грудня ц.р.