Українське телебачення і радіо повернулися до Херсона

13.11.2022

На 31 каналі у цифровому форматі Т2 жителям Херсона і навколишніх населених пунктів уже доступний один з українських телеканалів, що веде трансляцію марафону «Єдині новини». Про це повідомили в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України. Також у Херсонській області можна слухати у FM-діапазоні «Українське радіо» на частоті 92,0 МГц.

Забезпечити телевізійне мовлення у цифрі вдалося завдяки новим потужним передавачам, переданим Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення польськими колегами – компанією Emitel SA. Фахівці Концерну РРТ за кілька днів до звільнення правобережжя Херсонської області встановили передавач потужністю 4 кВт у Миколаївській області неподалік наявної тоді лінії розмежування.

Щоб дивитися українське телебачення, жителям Херсонщини необхідно запустити пошук каналів у форматі Т2 на власних телевізорах, спрямувавши антену в бік Миколаївської області. Якщо не вдасться знайти канал, варто трішки повернути антену в один або інший бік чи підняти її вище.

Потужність радіосигналу «Українського радіо» є достатньою для того, щоб його можна було почути навіть в окремих районах поки що окупованої частини Херсонщини.

Це не перший випадок, коли польська компанія Emitel надає Україні допомогу для відновлення мовлення. Саме тому Національна рада ще раніше внесла її до переліку медіадрузів України.

Фото із телеграм-каналу Медіапоатформи “Вгору”