«Укранімафільм» спільно з корейською студією «AB Media Co» розпочинає створення анімаційного серіалу «Smart Babies»

15.12.2017

15 грудня державне підприємство «Укранімафільм» підписало з корейською студією «AB Media Co»  меморандум про створення мультсеріалу «Smart Babies». Реалізація цього проекту стала можливою і завдяки допомозі Національної ради, адже знайомство обох сторін у липні цього року було організовано членами регуляторного органу.

«Наші відносини з Кореєю ламають усі уявлення українців про співпрацю з корейцями, – сказав член Національної ради Валентин Коваль про темпи, якими розвиваються взаємини між обома компаніями. – Я сподіваюся, що для української анімації це буде гарний старт. Співпрацювати одразу з 13-тою економікою світу – це велике щастя, і воно відкриває неабиякі можливості. Усі випадковості, які сталися, призвели до того, що сьогодні запускається класний проект, і це дуже велика гордість мати певний стосунок до цього»,  додав він.

Мультсеріал розрахований на дітей 3 – 5 років. За змістом він є освітнім і дуже дружнім до навколишнього середовища. Події розгортаються в недалекому майбутньому, сповненому новими і сміливими ідеями. Люди живуть у гармонії з природою і технологіями, на рівні з тваринками. «Цей серіал стане унікальним, оскільки несе зрозумілі для всіх цінності»,  сказав в.о. генерального продюсера-директора  «Укранімафільму» Дмитро Лісенбарт. Метою цього спільного україно-корейського проекту є підготувати дітей до майбутнього – нових професій, навичок, нового ставлення до інформації та глибшого розуміння життєвої важливості Землі і природи.

На думку виконавчого директора «AB Media Co» Кельвіна Лі, мульфільм може стати популярним не лише в Україні й Кореї, а й у інших країнах світу.

До проекту на рівних залучатимуться обидві сторони – як у творчому плані, так і у фінансовому. За словами Дмитра Лісенбарта, вони розраховують і на державну підтримку, тож мультфільм братиме участь у найближчому пітчингу Державного агентства з питань кіно. Докладаються зусилля і для того, щоб мультсеріал підтримав і корейський уряд.

Очікується, що проект стартує у жовтні наступного року, а до того часу буде проведено багато підготовчої роботи. На екранах він може з’явитися 2020-го. Загалом планується випустити 54 п’ятихвилинні серії.