UBR віддав виграні частоти на повторний конкурс

19.09.2011

На засіданні 14 вересня 2011 року Національна рада задовольнила заяви ТОВ «ЄС Продакшен груп» та скасувала попередньо ухвалені рішення щодо визначення переможця конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на каналі мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 на частотах, де переміг цей канал.

Раніше керівники ТОВ «ЄС Продакшен груп» публічно заявили, що вони відмовляються від виграних частот. «Навколо результатів конкурсу, які канал одержав на законних підставах, почали штучно створюватися конфліктні ситуації, виникати домисли, використовувані деякими учасниками ринку для маніпуляції громадською думкою і недобросовісної конкуренції. Такий стан речей шкодить іміджу UBR, який звик працювати згідно зі світовими стандартами ведення бізнесу і цінує свою репутацію. Тому було ухвалене рішення відмовитися від виграних частот», – зазначила в інтерв’ю директор ТОВ «ЄС Продакшен груп» Олена Веред.

«Вільні місця в багатоканальній телемережі МХ-5, в містах Києві, Львові, Харкові, Вінниці, Сімферополі, Полтаві, Рівному (Антопіль), Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, де переміг канал UBR, будуть також запропоновані для участі у повторному конкурсі», – зазначив під час брифінгу Національної ради 14 вересня 2011 року голова цього регуляторного органу Володимир Манжосов.