У Житомирській області припинено ретрансляцію каналів, показ яких обмежено в Україні

18.06.2021

Завдяки спільній роботі представника Національної ради в Житомирській області Івана Натикача і працівників правоохоронних органів днями припинено показ у готельно-ресторанному комплексі поблизу обласного центру іноземних програм, розповсюдження яких обмежене на території України.

При перевірці закладів масового перебування людей (готелів, баз відпочинку, розважальних закладів) 15 червня було виявлено в одному із готельно-ресторанних комплексів ретрансляцію телеканалів «Россия 24», «Первый канал. Всемирная сеть», «НТВ Мир», «ТНТ», «РТР-Планета» тощо. Їх розповсюдження обмежене на території України і вони не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Після вивчення загального переліку телеканалів, які можуть переглядати клієнти закладу, працівниками правоохоронних  органів і представником Національної ради в Житомирській області було проведено роз’яснювальну бесіду з керівництвом комплексу.

Станом на 18 червня іноземні програми, розповсюдження яких суперечить українському законодавству, були вилучені з переліку доступних для перегляду.   

  Відповідна робота з реалізації спільних заходів щодо захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки є постійною і триватиме й надалі.