У Житомирі розпочала мовлення військово-патріотична радіостанція «Армія FM»

17.05.2019

17 травня у Житомирі відбулася презентація військового радіо, яке почало мовити на частоті 104,5 МГц у обласному центрі.

Презентувала початок мовлення керівник військового радіо «Армія FM», підполковник Яна Холодна, яка сказала, що Житомир став другим після Києва містом, де на території мирної України зазвучав ефір військово-патріотичної радіостанції.

У презентації взяли участь генерал-лейтенант ЗСУ, командувач Десантно-штурмових військ Михайло Забродський, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Житомирській області Іван Натикач.

 Михайло Забродський  зокрема відзначив, що «Армія  FM» – це своєрідна зброя, тому що інформаційне поле – це також поле бою, і завдяки цьому радіо Житомирщина знатиме більше про тих, хто захищає Україну. «На Житомирщині знаходяться пункти постійної дислокації 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, 95-та десантно-штурмова бригада, 26-та артилерійська бригада імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Ми дуже задоволені тим, що той інформаційний простір, який наповнюється на Сході, зараз є і в Житомирі», – наголосив він.

Своєю чергою представник Національної ради в Житомирській області повідомив присутнім, що нині в області у FM-діапазоні мовлять понад 20 місцевих та мережевих радіостанцій. Кожна має свій власний формат, своє бачення діалогу зі слухачем. «Водночас вкрай важливо, щоб люди знали про нинішніх героїв, про їхні долі та відважні вчинки. Саме цими мотивами керується Національна рада, ініціюючи розвиток радіомовлення на військово-патріотичну тематику», – зазначив Іван Натикач.

Нагадаємо, що 29 листопада 2018 року Національна рада визначила переможця форматного конкурсу мовлення на військово-патріотичну тематику у Києві, Вінниці та Житомирі –  Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»). 

Головними вимогами до програмної концепції мовника є висвітлення діяльності Збройних Сил України, операції об’єднаних сил, діяльності ветеранів АТО і подій, що відбуваються на територіях, які є тимчасово окупованими і тимчасово непідконтрольними державній владі України.