У Сумах завершилася акція «До світлого дня – світлі вчинки»

19.09.2011

Понад 336 тисяч гривень зібрали сумчани в рамках акції «До світлого дня – світлі вчинки», яка тривала з 3-го березня по 28 квітня 2011 року. Її організаторами були Сумська обласна державна телерадіокомпанія та Сумська єпархія Української Православної Церкви. Метою проведення акції стало збирання коштів для придбання медичного обладнання та медикаментів для відділення гематології та онкології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Свій внесок у добру справу зробили депутати Верховної Ради України і місцевих рад, державні службовці, підприємці та пересічні громадяни. Ті, хто не міг допомогти фінансово, допомагали продуктами харчування, побутовою технікою, поліграфічною продукцією. А учні профтехучилищ області власноруч виробили столи, стільчики, дитячі гойдалки, пошили одяг для пацієнтів відділення.

Єпископ Сумський і Охтирський Євлогій зауважив, що проведення акції засвідчило високий рівень гуманності в наших співгромадян: «Суспільство, яке здатне на світлі вчинки, – зазначив він, – здатне і до своєї розбудови на християнських основах».