У серпні розпочнуться тренінги для кодувальників телепродукції на ОДТРК

18.06.2013

Міжвідомча робоча група з розробки та впровадження системи позначок для захисту дітей від інформації, що може шкодити їхньому здоров’ю і розвитку, розпочала активну роботу з підготовки запуску пілотного проекту.

Як зазначалося на останньому засіданні Міжвідомчої групи 3 червня 2013 року, експериментальний запуск системи має розпочатися на державних телеканалах вже у вересні. Перед стартом працівники телеканалів, які обиралися за погодженням з Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, мають пройти навчальний курс із практичного застосування опитувальника для кодувальників і загалом роботи з програмним забезпеченням системи.

Такі тренінги триватимуть з 19 серпня до 10 вересня цього року. Міжвідомча робоча група направила керівникам ОДТРК листа з проханням відрядити творчих працівників на навчання.

Навчальні програми для майбутніх кодувальників будуть проведені за підтримки проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» за участі фахівців Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.