У Ровеньках і Ладижині мовитиме «ХІТ-ФМ»

25.02.2013

Два мовники – телерадіокомпанія «Тодор» (у формі приватного підприємства), м. Ладижин Вінницької обл., і товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Ровеньківські канали телевіщання», м. Ровеньки Луганської обл., – працюватимуть відтепер із позивними «ХІТ-ФМ». Відповідні зміни до ліцензій були внесені регулятором на засіданні 19 лютого цього року.

Крім того, обидва ліцензіати внесли зміни до своїх програмних концепцій.

Так, телерадіокомпанія «Тодор», яка мовить на частоті 101,1 МГц у м. Ладижині, з 8 до 19 години збільшила частку програм власного виробництва. При цьому було зменшено обсяги інформаційно-аналітичних і публіцистичних та культурно-мистецьких передач, збільшено обсяг розважально-музичних програм.

А телерадіокомпанія «Ровеньківські канали телевіщання», яка мовить на частоті 91,6 МГц у м. Ровеньках, змінила формат – із розважально-музичного на розважально-інформаційний. Аналогічні до попередньої компанії зміни відбулися і щодо жанрового наповнення програм, лише з тією відмінністю, що зменшується ще й кількість науково-просвітницьких програм, а дитячі зникають взагалі.