У Національній раді відбулася зустріч із представником «Internews Network»

19.09.2011

ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ БУЛИ ОБГОВОРЕНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ТЕЛЕРАДІОІНФОРМАЦІЙНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ, ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО МОВЛЕННЯ ТА ІНТЕРНЕТ-ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ЗАХИСТУ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ТА ОКРЕМИХ ЖУРНАЛІСТІВ.

Сьогодні, 30 вересня, відбулася зустріч заступника голови Національної ради Лариси Мудрак із представником «Internews Network» Cарою Стерн.

Під час зустрічі були обговорені питання розвитку телерадіоінформаційної сфери України, впровадження цифрового мовлення та інтернет-телебачення, захисту журналістських колективів та окремих журналістів.

Зокрема Лариса Мудрак охарактеризувала сучасний розвиток телерадіоінформаційної сфери України та окреслила роль Національної ради у цьому процесі. Також було наголошено, що нинішній етап розвитку українського телерадіоінформаційного ринку потребує імплементації модерного європейського і світового досвіду. Л.Мудрак відзначила позитивний приклад, коли відомі закордонні фахівці, медіа-експерти, менеджери, працюючи в Україні на постійній основі, застосовуючи свої практичні знання та надаючи експертні оцінки певним процесам і окремим викликам, приносять велику користь вітчизняній медійній галузі.

«На даному етапі я є противником фінансової допомоги. Україна повинна шукати свої резерви. Український телерадіоінформаційний ринок уже сформований і великою мірою працює за ринковими умовами. Тому вкрай важливо, щоб консалтинг, обмін думками відбувався тут, щоб в Україні проводилися великі міжнародні форуми з питань телебачення і радіомовлення», – сказала Лариса Мудрак. «Переконана, що це дасть набагато більше поштовхів до розвитку, ніж зворотній процес. Один досвідчений західний менеджер дасть набагато більше користі галузі, ніж навчання десятьох за кордоном», – наголосила вона.

У свою чергу Сара Стерн висловила задоволення від проведеної зустрічі та сподівання щодо майбутньої співпраці.

Довідково. «Internews Network» – міжнародна неприбуткова організація, яка сприяє розвитку медіа та Інтернету в усьому світі. С.Стерн здійснює загальну оцінку медіа-простору в Україні у рамках 8-річного U-Media проекту, що фінансується Агентством США з питань міжнародного розвитку (USAID).