У Мистецькому Арсеналі триває Фотовернісаж «Кришталевий погляд дитинства»

24.10.2011

На ньому представлені кращі фотографії учасників ХХ Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», що відбувся у серпні ц. р. в Сумах.

Ця акція стала можливою за сприяння Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, яка є також інформаційним партнером Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» (вул. Лаврська 10–12).

Фотовернісаж триватиме до 9 жовтня 2011 року в рамках виставки відомого фотохудожника Ігоря Гайдая, котрий підтримав ідею показу дитячих робіт та фактично надав територію для їх розміщення.

Роботи, що здобули нагороди Фестивалю «Кришталеві джерела», виконані у різних жанрах – це портрети, пейзажі, жанрові фото, натюрморти та експериментальні фотографії. Фотохудожники – діти з усіх куточків України віком від шести до сімнадцяти років та студентська молодь.

Національна рада як ініціатор та організатор фотовернісажу запрошує всіх охочих ознайомитися з роботами юних фотомитців і скласти своє враження про творчий потенціал та коло інтересів сучасної молоді.