У листопаді буде звільнено представника Національної ради у Львівській області

28.10.2021

28 жовтня регуляторний орган ухвалив рішення про звільнення представника Національної ради у Львівській області. Петра Цеголка буде звільнено з посади 3 листопада відповідно до пункту 7 частини першої статті 83 Закону України «Про державну службу» у зв’язку із досягненням ним 65-річного віку.

Петро Цеголко пропрацював на посаді представника Національної ради у Львівській області 20 років. Голова Національної ради Ольга Герасим’юк подякувала йому за довголітню роботу і побажала й далі вести активне життя.  

Зі свого боку Петро Цеголко висловив вдячність усім колегам за співпрацю, спільні зусилля для розбудови української медіасфери, для того, щоб усі телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги  працювали у правовому полі, дотримувалися умов ліцензій, чинного законодавства. Він побажав усім успіхів у розбудові незалежної демократичної української держави і якісного українського телерадіопростору.

Представник Національної ради в області згідно зі статтею 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» призначається на посаду регуляторним органом на конкурсній основі терміном на чотири роки.