У Києві упродовж травня–липня 2012 року в «Мистецькому Арсеналі» триватиме Перший київський міжнародний бієнале сучасного мистецтва «ARSENALE 2012».

27.04.2012

Його співорганізаторами стали Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», Міністерство культури України та Київська міська державна адміністрація.

Головною метою київського бієнале є стимулювання розвитку туристичної інфраструктури та зміцнення статусу української столиці як міжнародного динамічного культурного центру. Ця виставка про мистецтво та життя в сьогоднішньому світі, її тема: «Найкращі часи, найгірші часи – відродження та апокаліпсис у сучасному мистецтві»

«ARSENALE 2012» стане одним із перших бієнальних проектів, що відбуватимуться в Мистецькому Арсеналі. На відміну від подібних численних світових мистецьких заходів, він буде одним із небагатьох, що зосереджений навколо конкретного простору.

Оновлений музейний комплекс «Мистецький Арсенал» розташований в історичному центрі міста. Побудований у XVIII столітті для потреб військового гарнізону, згодом слугував арсеналом для зберігання зброї. Його нинішнє призначення – стати однією з провідних культурних та мистецьких локацій у Європі.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, що є постійним партнером «Мистецького Арсеналу», звертає увагу вітчизняних телерадіоорганізацій на цю неординарну подію в культурному житті України.

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» підготував аудіо– і відеоролик, у якому анонсує бієнале «ARSENALE 2012». Він, за оцінками фахівців Національної ради, може бути використаний для цілей соціальної реклами.

Сподіваємося, що і перебіг подій Першого київського міжнародного бієнале, і відповідні ролики зацікавлять як загальнонаціональні, так і регіональні та місцеві телерадіокомпанії та отримають їхню інформаційну підтримку.