У Києві та Черкаській області призначено нових представників Національної ради

01.07.2021

На засіданні 1 липня члени Національної ради затвердили на посадах нових представників Національної ради у місті Києві і Черкаській області – Дениса Зацерковного і Надію Горбаченко. Новопризначені фахівці, зокрема, відповідатимуть за проведення моніторингу мовлення та перевірок діяльності ліцензіатів Національної ради у межах області або населеного пункту, які вони курують.

Серед усіх кандидатів за результатами конкурсу і співбесіди з керівником апарату Національної ради вони набрали найбільшу кількість балів і посіли у рейтингу перше місце. Під час розгляду цього питання на засіданні члени Національної ради одноголосно підтримали кандидатури переможців конкурсу для призначення на посади представників Національної ради.   

Надію Горбаченко призначено представником Національної ради у Черкаській області повторно. 24 травня 2021 року регуляторний орган ухвалив рішення про її звільнення у зв’язку із закінченням строку повноважень. Для Надії Горбаченко розпочнеться вже третя поспіль каденція на цій посаді.

Денис Зацерковний упродовж останніх років працював у сфері медіа, зокрема із 2019 року він очолював різні телерадіоорганізації.

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк привітала колег, які доєдналися до команди медіарегулятора. Вона висловила сподівання на продуктивну співпрацю, зокрема у світлі підтриманого Парламентом законопроєкту № 4107, який передбачає посилення незалежності Національної ради і дозволить регуляторному органові ефективніше виконувати свої повноваження.

Відповідно до пункту 2 статті 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» представник Національної ради в області призначається на посаду на конкурсній основі терміном на чотири роки.