У Куп’янську на Харківщині побільшало українського мовлення

15.11.2022

14 листопада на частоті 107,3 FM у Куп’янську на Харківщині розпочала роботу радіостанція «Novaline radio» – ТОВ «Матрікс+». Компанія отримала ліцензію на конкурсі в листопаді 2021 року, а вже цього року, відновивши втрачене під час війни обладнання, вона вийшла в ефір на радіохвилях. Радіо можна слухати і в інтернеті.Радіостанція «Novaline radio» розпочала свою історію з інтернету. Зі студентського радіо вирішили стати професійним. На конкурсі Національної ради минулого року концепцію радіостанції представляли її ведучі – студенти вищих навчальних закладів Харкова. Отримавши частоту, почали підготовку до запуску мовлення, але війна зруйнувала попередні плани. Компанія залишилася без обладнання, офісу і студії.


Однак вже у травні «Novaline radio» вдалося відновили інтернет-мовлення, а в серпні – вересні почали будувати нову студію й офіс. І ось 14 листопада о 13:00 радіостанція почала повноцінне мовлення в радіоефірі.«Novaline radio» – це радіо для динамічної сучасної людини, яке не буде заважати поєднувати роботу чи відпочинок із прослуховуванням, кажуть її працівники. У вечірний час планують запустити розмовні програми для обговорення цікавих аудиторії тем.

«Мовлення в такі скрутні для нашої України часи – це наш внесок у розвиток держави. Бо ми теж волонтери. І ми власним настроєм підтримуємо наших військових, які захищають нас», – переконані працівники радіостанції.Днями у Куп’янську відновилося також мовлення у цифровому стандарті в мультиплексах MX-1 і MX-2. Доступними наразі є 16 телеканалів.Також у місті можна слухати передачі «Українського радіо» на хвилі 105,1 FM і «Радіо Промінь» – на хвилі 98,9 FM.