У Коростені припинено поширення низки телевізійних програм Російської Федерації

22.06.2017

У рамках реалізації заходів із перевірки місць масового відпочинку та скупчення людей (готелів, баз відпочинку, розважальних закладів тощо) в місті Коростені Житомирської області припинено ретрансляцію іноземних програм, розповсюдження яких обмежене на території України.

Представник Національної ради спільно із працівниками УСБУ в Житомирській області 19 червня 2017 року здійснили інспекцію низки громадських закладів Коростеня і виявили в кафе «Ялинка» трансляцію майже десяти російських телеканалів, серед яких «НТВ Мир», «ТНТ», «РТР-Планета», «Россия 24», «СТС», «Шансон-ТВ». З керівництвом і працівниками закладу було проведено роз’яснювальну роботу щодо заборони трансляції програм, які не відповідають чинному законодавству України та вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

За інформацією УСБУ в Житомирській області, станом на 21 червня 2017 року іноземні телепрограми, які поширюють недостовірну інформацію про події в Україні, транслюють фільми, які відповідно до чинних вітчизняних норм заборонені для ретрансляції, були вилучені з переліку доступних для перегляду в зазначеному кафе.