У керівному складі Наглядової ради суспільного мовника відбулися зміни

16.01.2021

15 січня новим заступником голови Наглядової ради АТ «НСТУ» було обрано Олександра Павліченка. Під час голосування його кандидатуру підтримали 7 з 11 присутніх на засіданні членів Наглядової ради. Про це повідомляє видання «Детектор медіа».

Олександр Павліченко обіймає посаду виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини. До складу Наглядової ради його було обрано у грудні 2017 року як представника правозахисної сфери. 

Як пояснила голова Наглядової ради Світлана Остапа у коментарі «Детектор медіа», необхідність у цих змінах виникла у зв’язку з тим, що повноваження більшості членів Наглядової ради спливають уже найближчим часом – 19 січня 2021 року. Із першої каденції членів Наглядової ради залишаться тільки 5 осіб. Поки формуватиметься новий склад і буде обрано нового голову, заступник зможе забезпечити на цей час безперебійну роботу управління суспільного мовника – він матиме право підпису та зможе відповідати на звернення.

Нагадаємо, невдовзі відбудеться ротація членів Наглядової ради АТ «НСТУ» у 5 суспільних сферах – освіти та науки, забезпечення прав національних меншин, захисту інтересів дітей та молоді, захисту прав осіб з особливими потребами, творчій сфері. Проведення конференцій з їх обрання відбудеться у період із 25 січня по 5 лютого. Також у період із 23 по 26 березня буде проведено конференцію з обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері фізичного виховання та спорту.