У «файному місті» – новий телеканал

12.11.2018

У медіа-спільноті Тернопільщини – поповнення, повідомляє представник Національної ради в Тернопільській області Михайло Зубик. 10 листопада розпочав мовлення в кабельних мережах обласного центру телеканал «Тернопіль 1» компанії «Тернопіль-Медіа», що стало неабиякою подією місцевого значення.

З успішним стартом проекту колектив нової телерадіоорганізації привітали заступник голови Тернопільської обласної держадміністрації Ігор Вонс, Тернопільський міський голова Сергій Надал, представники духовенства, громадських організацій. Промовці відзначали високий рівень оснащення телестудії новітнім обладнанням, але при цьому зауважували, що найголовнішим залишається людський фактор. Тобто важливо, щоб телепродукт, який готуватиме творчий колектив, торкався думок і почуттів щонайширшої телеаудиторії.

Під час урочистого дійства з нагоди відкриття каналу проанонсовано програми, які будуть виходити у форматі реаліті-шоу. Це, зокрема, «Небайдужі», «У лікаря», «Ти  красива», «Весілля за один день», «Смачний сюрприз».

Свої побажання новому телеканалу і його глядачам висловила й почесна гостя – народна артистка України Тіна Кароль. Ентузіазм, з яким започатковують ще один телеканал у «файному місті», дає підстави сподіватися, що невдовзі на українському телеобрії засяють і нові імена.