У другий день виїзної наради в Івано-Франківську обговорили практичні питання діяльності представників Національної ради в областях

01.03.2013

Сьогодні, 1 березня, в Івано-Франківську триває другий день виїзної наради-семінару представників Національної ради в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі «Особливості впровадження в Україні цифрового мовлення на сучасному етапі. Розвиток та пошук шляхів регулювання нових медіа» за участі членів Національної ради та керівників основних структурних підрозділів.

Окремим питанням діяльності Національної ради присвятили свої виступи керівники структурних підрозділів регулятора.

Начальник управління науково-технічного і частотного розвитку Тамара Мироненко у доповіді висвітлила питання частотного погодження та регулювання мовлення.

Про результати ліцензування цифрового мовлення у 2012 році та завдання на поточний рік розповіла начальник управління ліцензування телерадіомовлення Людмила Запорожець.

Начальник управління правового забезпечення Олег Шосталь та начальник відділу судових впроваджень Олексій Корж окреслили основні моменти концепції нової редакції Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Заступник начальника управління інформаційного забезпечення Тамара Кравченко наголосила на важливості підтримки регулятором соціальних проектів та культурно-мистецьких акцій.

Заступник начальника контрольно-аналітичного управління Олена Кривша та головний спеціаліст відділу моніторингу Андрій Ложечніков під час своїх виступів звернули увагу на особливості здійснення моніторингів та перевірок діяльності ліцензіатів при цифрових стандартах.

Питання захисту дитячої аудиторії в умовах впровадження новітніх технологій окреслила завідувач сектору міжнародних зв’язків Людмила Василенко.

На реформуванні системи держслужби в контексті нового Закону України «Про державну службу» акцентувала увагу завідувач сектору кадрів Надія Вусик.