У Дніпропетровську відбулася прес-конференція членів Національної ради

19.09.2011

Сьогодні у рамках виїзної наради-семінару представників Національної ради, що проходила у м. Дніпропетровську, відбулася прес-конфренція за участі голови Національної ради Володимира Манжосова та членів регуляторного органу Оксани Єлманової, Євгена Баранова і Миколи Фартушного.

Участь у прес-конференції також взяли керівники телерадіоорганізацій Дніпропетровщини.

Журналістів цікавили питання розширення так званого списку адаптованих каналів (Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейскої конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких не обжується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”), перспективи існування проводового мовлення в Україні та проблемні питання впровадження цифрового мовлення.

Представники ЗМІ отримали вичерпні відповіді на всі питання, зокрема щодо розбудови мультиплексу МХ-5, в якому передбачені програми для місцевого мовлення.

Під час заходу також було обговорено питання нарахування ліцензійного збору за новою Методикою, розробленою Національною радою відповідно до ст. 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.